Snehulienka look ...
Ahoj, ahoooj ... Ten kto ma pozná vie, že preferujem hlavne v líčení prirodzenosť také to nude líčenie (či ako sa to píše). No dnes som sa kúsok odviazala a rozhodla som sa, že skúsim niečo brutálne výrazné a zároveň ženské. Rozhodla som sa tiež, že sa musím naučiť už konečne krásnu čiernu linku. Hlavne tak aby na oboch očiach boli rovnaké. Jasné, že sa mi to nepodarilo, no budem to trénovať a snáď časom to už vyjde. Pridávam vám pár fotiek aby ste mohli sami usúdiť či sa mi to podarilo a hlavne či sa mi takýto druh líčenia hodí a mám ho nosiť. Všetko mi to nezabudnite napísať do komentára. Majte krásny zvyšok dňa a .... Ahoj, ahoooj .....